KONST / Litografier / Färglitografi 13862167
nr 1386 2167
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 59/150. Motivet: 76x56cm, yttermått inklusive ram: 83x63cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:41:58
700 kr
800 kr
900 kr
22 mar
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman